jolanta Woźniak certyfikowany terapeuta bemowo, włochy, bielany, ursus, wola, praga południe, warszawa

mgr Jolanta Woźniak

Psycholog, Terapeutka TSR

O mnie

Terapeutka TSR, trenerka rozwoju osobistego i umiejętności miękkich, trener warsztatu grupowego (procesu), pedagog. Ponad 10 lat prowadzę UTW. Moją ulubioną grupą odbiorców jest młodzież a także seniorzy. Dużo z nimi rozmawiam i rozumiem ich potrzeby i problemy.

 

Stale się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę i kompetencje, obecnie na studiach z psychologii i psychoterapii.Moją pasją są warsztaty z mnemotechnik uczenia się i zapamiętywania i z wielką przyjemnością prowadzę je pod tytułem – jak się uczyć skutecznie. A dla seniorów – trening pamięci.

 

Doświadczenie  zdobywałam pracując jako pedagog 20 lat w LO, poznając problemy młodzieży i ich podejście do życia. Lubię pracę z grupą. Prowadzę warsztaty integracyjne, antystresowe. Prowadzę także terapię (pedagogiczną) dla dzieci z dysleksją, ZA, autyzmem;

 

Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Do swojej praktyki z dziećmi wprowadziłam metodę Kids Skill by lepiej je zrozumieć. Opierając się na swojej wiedzy i doświadczeniu, wspieram rodziców w budowaniu dobrych relacji z dziećmi w różnym wieku.

Lubię ludzi słuchać, rozmawiać i towarzyszyć im w procesie wychodzenia z kryzysu. Patrzeć jak się rozwijają, pokonując swoje trudności.

 

Psycholog, terapeuta Ursynów, Mokotów, Wilanów, Sadyba.

Specjalizacja

Psycholog

Doświadczenie

20+ Lat

Obszary działania

Skontaktuj się z nami już dzisiaj

+48 606 804 275

7 Góra Med. © 2023 All Right Reserved