7 Góra Med

Drogi Pacjencie,

Jesteśmy nowoczesą kliniką powstałą w pobliżu Ciebie. Znajdziesz u nas renomowanych specjalistów, którzy wykorzystując swoje doświadczenie, wiedzę, a przede wszystkim pasję spojrzą zupełnie inaczej na Twoje potrzeby.  Nasz Zespół powstał z myślą by  w pełni, zaopiekować się naszymi klientami; w sposób przemyślany podejść zarówno do diagnozy jaki i leczenia. Oferujemy więc komplesową opiekę, nie z nazwy ale ze wspólnej troski o Twoje zdrowie. Ponieważ wizty u nas trwają dłużej niż w sieciowych przychodniach, zarówno lekarz jak i pacjent mają szanse na rozmowę  stanowiącą podstawę zebrania właściwego wywiadu przez lekarza i dającą przestrzeń na zadania pytań czy rozwiania wszystkich wątpliwości przez pacjenta.

Zapraszamy zatem na wizyty do gastroenterologa, onkologa, diabetologa, urologa, psychiatry, immunologa, alergologa, psychologa, psychoterapeuty i wielu innych specjalistów. Stale poszerzamy nasz Zespół więc zaglądaj na nasza stronę by być na bieżąco.

 

Możesz także pomyśleć o wizycie u nas gdy czujesz się przemęczony, wyczerpany lub masz wrażenie, że życie Cię przerasta. Zapraszamy, bo to moment, w którym warto zająć się swoim stresem.

 

Dlaczego zadbanie o swoje zdrowie psychiczne i obniżenie poziomu stresu jest tak ważne?

Stres to stan, który od czasu do czasu odczuwa każdy z nas. Ta fizjologiczna reakcja naszego organizmu ma za zadanie uchronić nas przed niebezpieczeństwem bezpośrednio zagrażającym naszemu życiu jakim jest atak drapieżnika lub innego agresora. Takie sytuacje zdarzają się we współczesnym świecie rzadko. Ale to nie oznacza, że nie odczuwamy stresu. Powodują go zmagania dnia codziennego, takie jak kłótnia z kimś bliskim, przeładowanie informacjami, zmęczenie pracą, niepowodzenia w życiu osobistym. Mimo, że sytuacje te trudno porównać do bezpośredniego zagrożenia życia, nasz organizm właśnie tak je traktuje. W rezultacie nieustannie odczuwamy napięcie i stres, podobny do tego jakbyśmy byli poddawani nieustannym fizycznym atakom. Taki przewlekły stres może zaburzyć niemal każdy proces w naszym organizmie i w rezultacie doprowadzić nie tylko do problemów ze zdrowiem psychicznym takich jak depresja czy zaburzenia lękowe, ale także do wielu chorób. Należą do nich problemy w układzie pokarmowym, bóle głowy, nadmiernego napięcia mięśniowego, bólu, chorób serca, udarów, problemów z ciśnieniem i wielu innych.

Przewlekły stres leży także u podłoża wielu chorób autoimmunologicznych. Znacząco więc wpływa na pogorszenie jakości życia.

Stres może zwiększać ryzyko wystapienia wielu problemów zdrowotnych, m.in:

Skuteczne radzenie sobie z czynnikami stresogennymi w naszym życiu to podstawa odzyskania równowagi psychofizycznej leżącej u podstaw zdrowia. Ważne by robić to we właściwy sposób.

W naszej poradni zajmujemy się wsparciem naszych pacjentów w zrozumieniu przyczyn stresu, pomagamy w nauce skutecznych i zdrowych sposobów radzenia sobie z nim, zapewniamy konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne. A a zespół naszych specjalistów zapewnia komplementarną opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Nie czekaj aż stres cię pokona, przejmij nad nim kontrolę! Zajrzyj do naszych poradni 7 Góra Med.

Pamiętaj jesteśmy tu dla ciebie.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj

+48 606 804 275

7 Góra Med. © 2023 All Right Reserved