leczenie otyłości ursynów, bielany, warszawa

Dr Tomasz Rusinowicz

Diabetolog, Internista

Leczenie otyłości, hiperlipidemia, powikłania cukrzycy, insulinooporność

O mnie

W swojej 30 letniej praktyce zawodowej, wykorzystując zdobyte doświadczenie, oprócz diagnozowania i leczenia chorób skupiam się  na profilaktyce chorób cywilizacyjnych, redukcji czynników ryzyka i wydłużeniu życia Pacjentów. Staram się być  przewodnikiem Pacjenta po meandrach medycyny  dbając jednak o to, aby  to Pacjent uzyskiwał,   jak najszybciej, swoją autonomię oraz poczucie sprawczości i odpowiedzialności za swoje zdrowie.

Wiedzę czerpię z doświadczeń zawodowych, uzyskanych  między innymi z pracy w Oddziale  Chorób Wewnętrznych i Metabolicznych w Szpitalu Czerniakowskim, w którym od lat pełnię funkcję zastępcy ordynatora oraz prowadzę Poradnię Chorób Metabolicznych. Jestem także członkiem wielodyscyplinarnego zespołu realizującego pilotażowy program kompleksowej opieki medycznej nad pacjentami chorymi na otyłość olbrzymią leczoną chirurgicznie – KOS-BAR.  

W trakcie swojej pracy zawodowej  uzyskałem dwie specjalizacje (choroby wewnętrzne   i diabetologia) oraz obroniłem pracę doktorską dotyczącą powikłań cukrzycy.

Posiadam certyfikaty potwierdzające odbycie kursów I i II stopnia profesjonalnego leczenia nadwagi i otyłości w ramach Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji i Akredytacji prowadzonego przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością (PTBO)

Zdobyte wykształcenie i doświadczenie pozwalają mi na pełne, wielospecjalistyczne spojrzenie na Pacjenta oraz wybór terapii dostosowanej do często wielu współistniejących schorzeń.

 

Diabetolog Ursynów, Wilanów, Mokotów

Internista Ursynów, Wilanów, Mokotów

Specjalizacja

Diabetologia, Interna

Doświadczenie

30+ Lat

Obszary działania

Skontaktuj się z nami już dzisiaj

+48 606 804 275

7 Góra Med. © 2023 All Right Reserved