Marta Drążyk

Terapeuta dzieci, młodzieży i dorosłych, terapeuta PSR/TSR

O mnie

Psychologia to moja pasja. Możliwość niesienia pomocy dzieciom i rodzinom w tych trudnych czasach, wspomaganie rozwoju i odkrywania siebie daje mi pełnię satysfakcji. Zawsze buduję z drugą osobą relację opartą na szacunku, akceptacji, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Jestem osobą bardzo empatyczną i uważną na indywidualne potrzeby drugiego człowieka, zarówno tego małego, jak i dużego.

 

Z wykształcenia jestem pracownikiem socjalnym, terapeutą dzieci, młodzieży i dorosłych, psychoedukatorem oraz terapeutą PSR/TSR w trakcie certyfikacji, filozofem. Ukończyłam kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopnia, kurs terapii Kids Skills, Terapii schematu, Szkolenie z rozwoju teorii umysłu, Terapii metaforą; szkolenia z zakresu Uzależnień dzieci i młodzieży; Zaburzeń odżywiania; ze Wspomagania rozwoju dzieci i młodzieży ze spektrum autyzmu, Interwencji kryzysowej, Porozumienia bez przemocy NVC, Komunikacji emocji oraz wiele innych z zakresu pomocy dziecku i rodzinie. Podyplomowo ukończyłam studia z Psychologii dzieci i młodzieży, aktualnie bronię dyplomu z Psychologii Klinicznej. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i ich rodzicami.

Terapia Skoncentrowanej na Rozwiązaniach jest tą, która przyświeca mojej pracy z ludźmi. Powyższy nurt łącze z komunikacją NVC. Jestem zdania, że głównym czynnikiem wspierającym w procesie zmiany, jest relacja terapeutyczna, oparta na współpracy oraz pełnej akceptacji. Zapraszam wszystkich potrzebujących wsparcia.

 

Moja specjalizacja to: #wspomaganie rozwoju dzieci i młodzieży #praca z niskim poczuciem własnej wartości #zaburzenia odżywiania #trudności wychowawcze i relacyjne #uzależnienia dzieci i młodzieży # depresja i zaburzenia nastroju #komunikacja potrzeb i emocji

 

I also provide therapy in English

Specjalizacja

Psycholog

Doświadczenie

20+ Lat

Obszary działania

Skontaktuj się z nami już dzisiaj

+48 606 804 275

7 Góra Med. © 2023 All Right Reserved