Skorzystaj z wiedzy
naszych specjalistów

Godziny przyjęć

Sobota

--

Niedziela

--

Poniedziałek

--

Wtorek

15:00 - 19:00

Środa

--

Czwartek

--

Piatek

--

kardiolog bemowo, ursynów, wilanów, bielany

Kardiolog

Kardiologia jest dziedziną medycyny, która skupia się na badaniu struktury i funkcji serca, a także na diagnozowaniu i leczeniu chorób sercowo-naczyniowych. Choroby serca mogą manifestować się różnymi objawami różniącymi się w zależności od konkretnego schorzenia. Niemniej jednak, istnieje kilka powszechnych objawów, które mogą wskazywać na potencjalne problemy z sercem.

 

Do najczęstszych objawów chorób serca należą m. in. nadmierne zmęczenie i osłabienie, nawet przy niewielkim wysiłku fizycznym, omdlenia, zawrotu głowy, palpitacje serca, nagłe obrzęki kończyn dolnych, opuchlizna stóp i kostek,  uczucie ucisku, ściskania, palenia lub bólu w okolicy klatki piersiowej, promieniujący ból w kierunku ramion, szyi, żuchwy, pleców lub brzucha.

 

Lekarzem specjalizującym się w diagnozowaniu, leczeniu i zapobieganiu chorobom serca oraz układu krążenia, stanowiących, obok nowotworów, główną przyczynę zgonów na świecie jest kardiolog. Kardiolog zajmuje się również długoterminową opieką nad pacjentami z chorobami serca, monitorując postępy, dostosowując terapię i udzielając porad dotyczących zdrowego stylu życia i profilaktyki chorób serca.

Usługi

Konsultacja kardiologiczna

Od PLN 300

Nasi Eksperci

Skontaktuj się z nami już dzisiaj

+48 606 804 275

7 Góra Med. © 2023 All Right Reserved